Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich

Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Pan Adam Jarubas zaprasza na Targi Sadowniczo – Warzywnicze oraz Targi Rybactwa Śródlądowego, które odbędą się w dniach 27 – 28 listopada 2015 r., na terenie Targów Kieleckich przy ul. Zakładowej 1 w Kielcach.

 

Podczas Targów Rybactwa Śródlądowego zobaczyć będzie można szeroką gamę między innymi sprzętu i urządzeń do połowów, sprzętu i urządzeń do hodowli ryb, pasz, ofert farm rybnych, portów i jednostek rybackich, usług transportowych lądowych i wodnych. Ekspozycji sprzętu, wyposażenia, oferty usług i szkoleń, towarzyszyć będą konferencje i warsztaty branżowe.

W programie wystawy znajdzie się także I Kongres Rybactwa Śródlądowego. Kongres objęty jest patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pana Marka Sawickiego oraz Wiceministra Gospodarki – Pana Arkadiusza Bąka. W trakcie kongresu poruszane będą problemy nurtujące rybactwo śródlądowe jak również walory spożywcze i prozdrowotne ryb. Przedstawiciele MRiRW podsumowują wdrażanie PO RYBY w Polce, a także zasady ubiegania się o wsparcie w ramach PO Rybactwo i Morze 2014 – 2020.

W załączeniu program konferencji. Zachęcamy do odwiedzenia Targów.

Link do imprezy:

http://targikielce.pl/pl/rybactwo.html

Program Kongresu Rybactwa Śródlądowego

 

 

 

 

umww

 
Joomla Extensions powered by Joobi
Odsłon artykułów:
892513